Kúpiť posilňovaciu vežu – e-shop

Sprievodca výberom
veží


Posilňovacie veže  >  Veže pre domáce posilňovne

Veže pre domáce posilňovne

Chcete si kúpiť domov posilňovaciu vežu? Ste obmedzený miestom? Nájdeme riešenie!

Do menších priestorov sa hodí Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGymwww.insportline.sk/6891/posilnovacia-veza-insportline-profigym-c30 C30, ktorú kúpite už za menej ako 350 eur.

Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C30

Je ideálna pre začínajúcich cvičencov a vhodná aj do bytu. Rozmery po zostavení sú 152 cm na dĺžku, 91 cm na šírku a výška veže je 186 cm. Na tejto veži precvičíte prsné svaly a bicepsy, umožňuje predkopávanie a bench press. Výhodou je tiež simulátor veslovanie.

Pre náročnejších cvičiaci je tu posilňovacia veža inSPORTline Star. Je to naozaj hviezda medzi domácimi vežami. Pri podobných rozmeroch ako veža Easy má ťažšie závažia, väčšiu nosnosť (120 kg proti 100 kg u Easy) a je určená aj pre vyššiu cvičiaci.

Má opierku pre izolovaný biceps a triceps a umožňuje aj cviky za telom.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 10. 1. 2013


Odporúčame posilňovacie veže


Ďalšie novinky

Akú posilňovaciu vežu kúpiť domov?

Posilňovacie veže patria medzi komplexné posilňovacie stroje, zvyčajne sú veľmi robustné. Nezmestia sa do každého bytu. Napriek tomu existujú výnimky, ktoré vám umožnia precvičiť celé telo aj v domácom prostredí.

21. 7. 2016

Posilňovacie veže do posilňovní

Ak ste majiteľom komerčné posilňovne, potrebujete v nej mať odolné posilňovacie veže, ktoré sú prispôsobené každodennej záťaži cvičencov rôznych váhových kategórií.

17. 11. 2015

Posilňovacie veže Kettler

Posilňovacie veže sú komplexné posilňovacie stroje, ktoré sa aj napriek robustnejšie prevedenie dajú používať v domácich podmienkach. Súčasnej posilňovacie veže sú navyše tak dizajnovo a esteticky vydarené, že môžu aj dotvoriť bytové zariadenie - treba izba teenagera.

16. 11. 2015

všetky novinky