Kúpiť posilňovaciu vežu – e-shop

Sprievodca výberom
veží


Posilňovacie veže  >  Posilňovacia veža a bench press

Posilňovacia veža a bench press

Dá sa na posilňovacích vežiach cvičiť aj obľúbený bench press? 

Odpoveď znie áno aj nie. Nie na každej veži a na ostatných len alternatívu k tradičnému cviku. Klasický bench press sa cvičí najčastejšie na bench press laviciach, ktoré sú pre tento tradičný cvik najlepšie prispôsobené. 

Ako na bench press na posilňovacej veži? 

Ukážeme si to na veži inSPORTline ProfiGym N40, ktorú kúpite za cca 330 eur. 

Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym N40

Táto veža má prepracovaná nastaviteľná a na sebe nezávislé ramená, ktorý núti užívateľa vyrovnávať záťaž vlastnou silou (tak ako je známe u klasického bench presse). Vďaka tomu dochádza k rovnomernému posilnenie svalstva.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 4. 2014


Odporúčame posilňovacie veže


Ďalšie novinky

Akú posilňovaciu vežu kúpiť domov?

Posilňovacie veže patria medzi komplexné posilňovacie stroje, zvyčajne sú veľmi robustné. Nezmestia sa do každého bytu. Napriek tomu existujú výnimky, ktoré vám umožnia precvičiť celé telo aj v domácom prostredí.

21. 7. 2016

Posilňovacie veže do posilňovní

Ak ste majiteľom komerčné posilňovne, potrebujete v nej mať odolné posilňovacie veže, ktoré sú prispôsobené každodennej záťaži cvičencov rôznych váhových kategórií.

17. 11. 2015

Posilňovacie veže Kettler

Posilňovacie veže sú komplexné posilňovacie stroje, ktoré sa aj napriek robustnejšie prevedenie dajú používať v domácich podmienkach. Súčasnej posilňovacie veže sú navyše tak dizajnovo a esteticky vydarené, že môžu aj dotvoriť bytové zariadenie - treba izba teenagera.

16. 11. 2015

všetky novinky