Kúpiť posilňovaciu vežu – e-shop

Sprievodca výberom
veží


Posilňovacie veže  >  Posilňovacie veže Kettler

Posilňovacie veže Kettler

Posilňovacie veže sú komplexné posilňovacie stroje, ktoré sa aj napriek robustnejšie prevedenie dajú používať v domácich podmienkach. Súčasnej posilňovacie veže sú navyše tak dizajnovo a esteticky vydarené, že môžu aj dotvoriť bytové zariadenie - treba izba teenagera.

Najpredávanejšie posilňovacie veže na našom trhu sú od značiek Master, inSPORTline a Kettler. Dnes sa zameriame na tretiu menované.

Novinkou, k dostaniu zhruba za 600 eur, je posilňovacia veža Kettler Multigym z radu Kettler Advantage. Ponúka cenovo dostupné multifunkčné vybavenie domácej posilňovne, ktoré umožňuje efektívne posilňovanie všetkých svalových skupín hornej i dolnej časti tela. Jednotlivé stanovištia sú konštruované tak, aby sa dala prispôsobiť potrebám konkrétnej postavy a zabezpečila správne držanie tela. Cvičiaci sa tak vyhne nežiaducim zraneniam.

Ďalšie obľúbené veže Kettler, Classic a Fitmaster, sú v nižších cenových kategóriách (cca 500 eur). Vždy bezpečne precvičí všetky svalové partie a umožní počas cvičenia striedať veľké množstvo pozícií, a teda aj cvikov. Tieto veže si vďaka variabilite záťaže môžu podľa svojich potrieb prispôsobiť aj osoby menej fyzicky zdatné.

Made in Germany

Platí, že na posilňovacej veže Kettler sa môžete naozaj spoľahnúť. Preslávená spoločnosť produkujúca potreby pre šport a voľný čas má totiž v centre záujmu predovšetkým kvalitu svojich výrobkov, na ktorú dbá s nemeckou dôkladnosťou.

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie veže


Ďalšie novinky

Posilňovacie veže Master

Patria medzi najpredávanejšie značky posilňovacích strojov, sú obľúbené medzi mnohými športovcami. Áno, reč je o posilňovacích vežiach značky Master.

Akú posilňovaciu vežu kúpiť domov?

Posilňovacie veže patria medzi komplexné posilňovacie stroje, zvyčajne sú veľmi robustné. Nezmestia sa do každého bytu. Napriek tomu existujú výnimky, ktoré vám umožnia precvičiť celé telo aj v domácom prostredí.

všetky novinky