Kúpiť posilňovaciu vežu – e-shop

Sprievodca výberom
veží


Posilňovacie veže  >  Posilňovacie veže do posilňovní

Posilňovacie veže do posilňovní

Ak ste majiteľom komerčné posilňovne, potrebujete v nej mať odolné posilňovacie veže, ktoré sú prispôsobené každodennej záťaži cvičencov rôznych váhových kategórií.

Vybavte svoju posilňovňu, fitcentrum či hotel profesionálnymi vežami slovenského predajca inSPORTline, ktorý sa na ich predaj špecializuje a zaistí vám ho so všetkými sprievodnými službami (doprava a montáž zdarma, rozšírená záruka 5 rokov, servis u zákazníka, možnosť vrátenia tovaru do 30 dní).

Najvyššiu kvalitu vo svojej kategórii ponúka posilňovací stojan inSPORTline Cable Column CC700 s nosnosťou vzpieračské olympijské tyče 680 kg, ktorý umožňuje striedať stovky pozícií a cvikov. Dobré veže do posilňovní však kúpite aj za zhruba tretinové ceny okolo tisíc eúr, napr. profi inSPORTline Power Rack, upravenou práškovou farbou odolnou proti poškriabaniu a odlupovaniu. Obsahuje hornú i dolnú kladku a 100kg závažie.

Novinka - protismerné kladky

Ďalší tip na profesionálne posilňovacie veža je pokrokový stroj Body-Solid Crossover Machine, ktorý sa ihneď zabýval v domácich, hotelových a klubových zariadeniach.

Hoci sa zameriava na posilňovanie nôh, rúk, hrudných a chrbtových svalov, vytrénuje prakticky celé telo. Ponúka rad funkcií a širokú paletu cvičení. Je natoľko robustný, že sa môžete vo všetkých situáciách spoľahnúť na jeho stabilitu.

Pretože posilňovanie je dnes IN, také šikovné novinky k vám zaručene pritiahnu klientov.

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie veže


Ďalšie novinky

Posilňovacie veže Master

Patria medzi najpredávanejšie značky posilňovacích strojov, sú obľúbené medzi mnohými športovcami. Áno, reč je o posilňovacích vežiach značky Master.

Akú posilňovaciu vežu kúpiť domov?

Posilňovacie veže patria medzi komplexné posilňovacie stroje, zvyčajne sú veľmi robustné. Nezmestia sa do každého bytu. Napriek tomu existujú výnimky, ktoré vám umožnia precvičiť celé telo aj v domácom prostredí.

všetky novinky